Zpět do nabídky

Ekonom/ka neziskové organizace

Firma
Oblastní charita Kutná Hora, IČ: 49543547
Zobrazit další nabídky práce od Oblastní charita Kutná Hora
Pracoviště
Havířská 403/3, Kutná Hora-Vnitřní Město, 284 01 Kutná Hora 1
Vyhledat další nabídky práce v okresu Kutná Hora

Profese
Specialisté v oblasti podnikové ekonomie - Ekonom/ka neziskové organizace
Minimální vzdělání
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úvazek
,
Mzda
20-25 tis. Kč

Kontakt
Mgr., Monika, Pospíšilová, DiS., +420 731 405 538, personal.charita@kh.cz, Mgr. Monika Pospíšilová, DiS., personalistka

Náplň práce:
Zodpovědnost za finanční řízení organizace (plánování, zpracování a sledování čerpání rozpočtu organizace, rozpočtu jednotlivých středisek a projektů, evidence přidělených finančních prostředků projektů), zodpovědnost za plnění závazků/finanční čerpání vyplývajících ze smluv z rozhodnutí o přidělení grantů, dotací či darů, spolupráce s vedoucími středisek a jejich koordinace z ekonomické stránky (kontrola naplňování projektů z pohledu financí apod.), podílení se na přípravě projektů po finanční stránce - příprava rozpočtů do žádostí o dotace a granty, příprava finančních podkladů pro statistické vykazování, finanční zprávy, účetní uzávěrky, audity, komunikace s orgány státní správy, poskytovateli grantů a dotací, vyhledávání českých i zahraničních grantových a dotačních výzev, projektů souvisejících s činností organizace, důkladné nastudování těchto výzev a porozumění, poté předání potřebných informací managementu společnosti, vyhledávání a zajišťování nových individuálních a firemních dárců/sponzorů, komunikace se stávajícími dárci a sponzory, zpracování a aktualizace vnitřních předpisů v oblasti ekonomiky.
Požadavky:
VŠ ekonomického směru, praxe v ekonomické oblasti min. 3 roky výhodou, zkušenosti s podvojným účetnictvím výhodou, schopnost flexibilně aplikovat účetní principy, zkušenosti s prací v neziskovém sektoru velkou výhodou, znalost účetního programu ABRA výhodou, znalost zákona o sociálních službách a cílové skupiny organizace výhodou, osobnostní předpoklady pro práci ekonoma, manažerské dovednosti, schopnost komplexního přístupu, analytické a logické uvažování, samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, pečlivost, kreativní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, časová flexibilita, výborné komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti, nutné ztotožnění se s posláním organizace a vysoká motivace pro práci v neziskovém sektoru, loajalita, trestní bezúhonnost, nutná pokročilá znalost práce na PC (MS Office: zejména Excel - kontingenční tabulky, makra, funkce), znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou, řidičský průkaz sk. B výhodou.

Nabízíme:
Zaměstnání ve stabilní a etablované neziskové organizaci, práci na plný úvazek, pracovní poměr na dobu určitou od 1.3.2018 do 28.2.2019 (poté možnost dalšího prodloužení), flexibilní pracovní doba, příjemné pracovní prostředí a přátelský neformální kolektiv, získání nových zkušeností při spolupráci s ostatními zaměstnanci, možnost podílet se na tvorbě projektů, možnost seberealizace, osobního rozvoje, dalšího vzdělávání, mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi, 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na vzdělávání, služební telefon, notebook.

Váš životopis a motivační dopis na téma: ,,Jak si představujete financování neziskové organizace poskytující sociální služby a jaké výhody a nevýhody spatřujete právě v tomto způsobu financování." zasílejte na adresu: personal.charita@kh.cz. Do předmětu uveďte ,,Výběrové řízení - ekonom".

Do životopisu nezapomeňte uvést, že souhlasíte s tím, aby Oblastní charita Kutná Hora uchovávala a zpracovávala zaslané údaje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, za účelem vypsaného výběrového řízení.

Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni a pozváni k ústním pohovorům (termín bude upřesněn). Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.Najít další nabídky z Úřadu práce Kutná Hora

Nejbližší volná místa v této profesi

60 km Ekonomický poradce OPTOKON Kable Co., Ltd... Pelhřimov 20 tis. Kč
52 km Ekonomický/-á ředitel/-ka LogEx logistics s.r.o. Hradec Králové 30 tis. Kč
56 km Ekonom plánování specialista New Technologies Servi... Praha 42-50 tis. Kč
56 km Ekonom plánování specialista ITACA Business Incubat... Praha 42-50 tis. Kč
60 km Specialisté v oblasti podnikov... POSUCH STAV s.r.o. Praha 21 tis. Kč
62 km Specialisté v oblasti podnikov... ITACA Business Incubat... Praha 40-45 tis. Kč
62 km Specialisté v oblasti podnikov... ITACA Business Incubat... Praha 40-45 tis. Kč
62 km Specialisté v oblasti podnikov... JURANČ družstvo 25 tis. Kč
62 km Specialisté v oblasti podnikov... PricewaterhouseCoopers... 60 tis. Kč
62 km Specialisté v oblasti podnikov... JURANČ družstvo 43 tis. Kč

Nejbližší podobná volná místa v oboru

0 km Interní auditoři - ims ČKD Kutná Hora, a.s. Kutná Hora 42-45 tis. Kč
1 km Účetní a administrativní praco... Gymnázium Jiřího Orten... Kutná Hora 16-20 tis. Kč
1 km Účetní U N I K O M, a.s. Kutná Hora 20-21 tis. Kč
9 km Poradce/kyně pro rodinné finan... Finanční Institut s.r.... Kolín 45 tis. Kč
9 km Oblastní manažer/ka Finanční Institut s.r.... Kolín 58 tis. Kč
9 km Regionální ředitel/ka Finanční Institut s.r.... Kolín 72 tis. Kč
10 km Samostatná účetní JON.CZ s.r.o. Kolín 25 tis. Kč
10 km Účetní Alwer office s.r.o. Kolín 18 tis. Kč
18 km Hlavní účetní AIS AUTOMOTIVE INTERIO... Velký Osek 40 tis. Kč
18 km Finanční účetní AIS AUTOMOTIVE INTERIO... Velký Osek 25 tis. Kč