Svářeči

Firma
BOKI Industries a.s., IČ: 25767101
Zobrazit další nabídky práce od BOKI Industries a.s.
Pracoviště
BOKI Industries a.s. P, Okružní 600, 285 22 Zruč nad Sázavou 1
Vyhledat další nabídky práce v okresu Kutná Hora

Profese
Svářeči
Minimální vzdělání
Nižší střední odborné
Úvazek
Mzda
20 tis. Kč

Kontakt
Mgr., Zuzana, Kavanová, +420 778 760 932, zuzana.kavanova@bokigroup.eu, Mgr. Zuzana Kavanová, kontaktní osoba

Rosteme! Máme stále více zakázek, tj. jistou práci pro Vás! Jste zkušený odborník nebo absolvent školy? Kontaktujte nás!
Náplň práce: sestavování a svařování komponentů podle výkresové dokumentace a technických norem
Požadujeme: výhodou (nikoliv podmínkou) je vyučení ve strojírenském oboru, praxe v oboru je výhodou, čtení technických výkresů, znalost svařovacích norem, výhodou certifikát EN 287-1135 nebo EN 287-1141, manuální zručnost, samostatnost, orientace na detail, schopnost se učit novým věcem.
Nabízíme: kompletní zaškolení a zapracování, motivující finanční ohodnocení, podporu profesního růstu, stravenky, týden dovolené navíc, příplatek za ztížené prac. podmínky, příplatek za odpolední nebo noční směnu, příspěvek na penzijní připojištění.
V případě zájmu se hlaste na uvedený email.
Místo výkonu práce: Okružní 600, Zruč nad Sázavou