Prodejce elektroniky planeo elektro přerov

Firma
FAST ČR, a.s., IČ: 26726548
Zobrazit další nabídky práce od FAST ČR, a.s.
Pracoviště
FAST ČR, a.s. - pracoviště Přerov, Tovární 1021/5, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2
Vyhledat další nabídky práce v okresu Přerov

Profese
Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - Prodejce elektroniky PLANEO Elektro Přerov
Minimální vzdělání
Základní + praktická škola
Úvazek
Mzda
18-35 tis. Kč

Kontakt
Lucie, Emrová, lucie.emrova@fastcr.cz, Lucie Emrová

Požadavky:
komunikativnnost, zodpovědnost; pracovní nasazení

Náplň práce:
Komunikace se zákazníky a starost o jejich spokojenost; Nabídka, prezentace a prodej zboží, příslušenství a služeb; Péče o přidělenou část zboží na prodejně.

Nabízíme:
přehledný odměňovací systém; přátelský kolektiv; práci v příjemném, čistém prostředí a s novými technologiemi; možnost plánovat si směny; zaměstnanecké slevy na prodávané výrobky; zázemí stabilní a dynamické společnosti; osobní rozvoj a kariérní postup; školící systém, zaměstnanecké slevy, stravenky

Své životopisy zasílejte na emailovou adresu: lucie.emrova@fastcr.cz , (do předmětu napište název pracovní pozice).