Skladník/ce

Firma
Nagel Česko s.r.o., IČ: 25742574
Zobrazit další nabídky práce od Nagel Česko s.r.o.
Pracoviště
Nagel Česko s.r.o. - pracoviště Želatovice, Želatovice 147, 751 16 Želatovice
Vyhledat další nabídky práce v okresu Přerov

Profese
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Skladník/ce
Minimální vzdělání
Střední odborné (vyučen)
Úvazek
Mzda
17 tis. Kč

Kontakt
Renata, Velická, +420 736 525 933, renata.velicka@nagel-group.com, Renata Velická

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
práce v chlazeném skladu s potravinami, suchý i chlazený sklad

Požadujeme:
průkaz manipulační techniky; potravinářský průkaz

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: renata.velicka@nagel-group.com;
- telefonicky (08,00 - 13,00hod.) na čísle 736 525 933 - paní Renata Velická

Najít další nabídky z Úřadu práce Přerov

Nejbližší volná místa v této profesi

0 km Skladník/ce ZIVA Europe s.r.o. Želatovice 18-20 tis. Kč
5 km Skladník/ce KRMIVA Přerov s.r.o. Přerov 14 tis. Kč
5 km Skladník KLIMEX CZ, spol. s r.o... Přerov 17-21 tis. Kč
5 km Skladník ARDON SAFETY s.r.o. Přerov 17 tis. Kč
5 km Skladník - řidič/ka CHARLEY FASHION s.r.o. Přerov 19 tis. Kč
6 km Řidič - skladový manipulant/ka PRO-DOMA, SE Přerov 18-23 tis. Kč
11 km Skladník/ce PARAGAN s.r.o. Lipník nad Bečvou 15-20 tis. Kč
14 km Manipulant výroby BM plus, spol. s r.o. Holešov 110Kč/hod
14 km Skladník BM plus, spol. s r.o. Holešov 18-20 tis. Kč
14 km Skladník/skladnice LUKO, s.r.o. Holešov 16-17 tis. Kč

Nejbližší podobná volná místa v oboru

3 km Technik elektro ELMA TECHNIK s.r.o. Přerov 16 tis. Kč
3 km Elektrikář USULIO Holding s.r.o. Přerov 50-70 tis. Kč
3 km Montér - zámečník Montáže Přerov a.s. Přerov 85Kč/hod
4 km Elektrikář/ka ELEKTRO - REMO, spol. ... Přerov 15-20 tis. Kč
4 km Autojeřábník/ce ARP - mechanizace s.r.... Přerov 15-20 tis. Kč
4 km Přijímací technik MP Moravia s.r.o. Přerov 15-20 tis. Kč
4 km Strojní zámečník PROGRESS OK a.s. Přerov 18-25 tis. Kč
4 km Obsluha cnc stroje PROGRESS OK a.s. Přerov 20-30 tis. Kč
4 km Svářeč PROGRESS OK a.s. Přerov 22-28 tis. Kč
4 km Pracovník/ce otk PROGRESS OK a.s. Přerov 18-23 tis. Kč