Technik divize internet

Firma
NWT a.s., IČ: 63469511
Zobrazit další nabídky práce od NWT a.s.
Pracoviště
NWT a.s. - Zlín Tř. T. Bati 269, třída Tomáše Bati 269, Prštné, 760 01 Zlín 1
Vyhledat další nabídky práce v okresu Zlín

Profese
Technici dispečeři v oblasti telekomunikací a radiokomunikací - Technik divize internet
Minimální vzdělání
Střední odborné (vyučen)
Úvazek
Mzda
18 tis. Kč

Kontakt
Jan, Hubík, +420 724 339 456, jan.hubik@nwt.cz, Jan Hubík

Požadujeme:

dobrou znalost OS Windows 2000/XP/Vista/7/8
výbornou znalost současných bezdrátových sítí v pásmech 5.x a 2.4 GHz
znalost systému Mikrotik
zkoušku dle §6 vyhlášky 50
ŘP skupiny B
min. SOU/SŠ vzdělání
manuální zručnost
schopnost práce ve výškách
časovou flexibilitu
praxe v oboru 2 roky

Pracovní náplň:

instalace Wi-Fi zařízení na příjem internetu
realizace datových sítí (rozvod kabeláže)
opravy Wi-Fi zařízení a zásahy u klientů
instalace bezdrátových spojů v pásmech 10GHz a obdobné (po zaučení)

Nabízíme:

práci na hlavní pracovní poměr práci v dynamické společnosti
dobré platové ohodnocení v rozmezí 18 - 25t Kč hrubého měsíčně
práci v mladém kolektivu
práce s moderními technologiemi
firemní benefity
nástup možný ihned
Místo výkonu práce: Hulín, Zlín, Uherské Hradiště